2 proc. parama

  Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad mūsų mokykla nuolat gražėtų ir keistųsi. Dėkojame Jums, kad atsiliepiate į mūsų prašymus ir pervedate dalį gyventojų pajamų mokesčio savo vaikų mokyklai. Su Jūsų pagalba mes galėjome nuveikti daugiau gerų darbų mūsų vaikų ir mokyklos labui.

Labai prašytume  savo pajamų mokesčio skirti ir šiemet.

        Iki gegužės 4 d. reikėtų užpildyti specialią formą FR 0512. Kaip ją pildyti, galima rasti VMI internetinėje svetainėje.

Stebulių mokyklos kodas – 190610748

  Ačiū Jums už geranoriškumą ir paramą mokyklai.

Aktualūs pakeitimai skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. 1,289 karto (iki mokesčių) padidintas darbo užmokestis, taip pat pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:

·         Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);

·         Politinėms partijoms — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.);

·         Profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.).

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys gyventojai išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS.

Savo ruožtu Valstybinė mokesčių inspekcija, skatindama pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, užtikrins specialistų pagalbą visiems prašymus teikiantiems gyventojams (ir/ar gyventojų  grupėms). Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai).

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.